Ağda Makinesi

kategorisi içeriğindeki ürünler listeleniyor

Filtreleme

Ağda Makinesi

kategorisi içeriğindeki ürünler listeleniyor

Sırala

Görünüm

Katalog Görünm

Liste görünümü

Sir Ağda Makinesi - Ağda Isıtıcı

Ağda makinesi istenmeyen tüylerden kurtulmak için en doğal yöntemlerden biridir.  Kuaför Mağaza, sizlere hem profesyonel hem de evde kullanabileceğiniz Ağda makineleri sunuyor. Sir ağda makinesi ağdayı kolayca eritir ve kullanımı çok basittir. Ağda ısıtıcı termostatını ayarlayarak ağdayı istediğiniz kıvama getirip kullanabilirsiniz. Ağda makineleri yüz ve beden tüylerinden kurtulmak için pratik bir çözümdür. Ağda makinesi elektrikle çalışır ve üzerindeki termostat sayesinde fazla enerji harcamaz, katı kıvamdaki bir ağda 15- 20 dk içerisinde kullanıma hazır hale gelir. Ağda ısıtıcı olmadan sir ağdaların erimesi ve istenilen kıvamda bekletilmesi zordur.

Peki en iyi ağda makinesi hangisidir? Ağda makinesi fiyatları, ürün özelliklerine ve kapasitesine göre değişmektedir. Bazı ağda makineleri 1-2 kullanımdan sonra kolayca bozulur garantileri yoktur ve paranızı çöpe atmış olursunuz. Kuaför Mağaza, hem kendi üretimi ''egekırkan'' marka ağda makineleri hem de diğer garantili ağda makinesi markalarını size sunmaktadır.  Her biri elektrikle çalıştığı için, öncelikle dikkat edilmesi gereken husus ağda makinesinin kaliteli olup olmadığıdır. Ürün açıklamaları kullanılan malzeme ve garanti durumuna muhakkak bakılmalıdır.  Bunları dikkate alarak  en iy ağda makinesini bulabilirsiniz. 

Ağda Makinesi Çeşitleri ve kullanımı;                                 

Kalıp Ağda Makinesi: Kalıp ağdaların eritmek içindir. Kalıp ağdayı kırıp ağda makinesinin içine atarsınız. Ağda bal kıvamına geldiğinde kullanıma hazır olur.

Konserve Ağda Makinesi; Konserve ağdaları eritmek için kullanılır. Bazı makinelerde ayrı çıkarılabilir iç hazne bulunur. hem konserve hemde kalıp ağda eritebilirsiniz.

Kartuş Ağda Makinesi: Kartuş ağda eritmek için kullanılır. kartuş ağda makinelerinin kullanımı çok basittir. Açma-kapa tek tuştur. Termostatları iç kısımda otomatik çalışır. 

Kombine Ağda Makinesi: Profesyonel kullanıma en uygun ağda makineleridir. Konserve, kalıp ve kartuş ağdaların hepsini kombine ağda makinaları ile eritebilirsiniz. 

Ağda makinaları fiyatları ürünün hacim ve özelliklerine göre değişmektedir. Size en uygun ağda makinesini seçmenizde yardımcı olmamız için müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. 0850 441 10 85

en iyi ağda makineleri daima Kuaför Mağaza'da!