Egekırkan UVC Lamba Sterilizasyon Makinesi Cihazı Kuaför Berber Sterilize Makinesi Uv Sterilizatör

Stok Kodu:  S510
Kargoya veriliş süresi: 
Bugün Kargoda
480 TL (KDV Dahil)
650 TL
26%
Havale Fiyatı : 465 TL
Hemen Al
Sepete Ekle
Ürün Detay Görsel

Ödeme Seçenekleri

Egekırkan UVC Lamba Sterilizasyon Makinesi Cihazı Kuaför Berber Sterilize Makinesi

 

Önemli bilgi: her uv ampul uvc sterilizasyon etme özelliği yoktur. Sadece Uv-c ampuller sterilize özelliğine sahiptir. (para kontrolü için kullanılan mor ışık uv lambalarda bu özellik yoktur)

 

Ürün Özellikleri

Alman malı Osram UVC lamba ile kısa sürede sterilizasyon

Metal gövde

Elektrostatik boya

CE belgeli

Garantili ürün

İç ölçüleri: 31 genişlik, derinlik 19, yükseklik 11 cm'dir

Aynı gün Ücretsiz Kargo!

Kapıda Ödeme seçeneği: Var.

 

Egekırkan Sterilizasyon makinesi, mikrop kırıcı uvc lamba ile sterilizayon yapmaktadır. Steril makinesi ürünlerimiz arasında iki tip sterilizasyon cihazı bulunmaktadır. Bunlardan kullanım alanı en geniş olan ultraviyole ışık ile dezenfekte işlemi yapabileceğiniz Egekırkan Uv Sterilizasyon cihazı kullanımı en kolay ürünümüzdür. Para, evrak, kargo poşeti, berber makas vb ürünleri, anahtarlık gibi kişisel eşyalarınızı çok kısa sürede steril edebilirsiniz.

Sterilizasyon cihazı alırken dikkat etmeniz gereken içinde kullanılan uv lamba markasıdır. Biz ürünlerimizde Osram ve Philips gibi dünyaca kabul görmüş markaları kullanıyoruz.

Steril Makinesi kullanımı kolay bir üründür. Tek tuş ile çalışır ve kısa sürede sonuç verir. Daima ön kapağı kapalı kullanılmalı ve kesinlikle ultraviyole ışık ile göz ve cilt teması olmamalıdır.

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor